راهنمای ‌کارآفرینی و تاسیس خط‌ تولید
معرفی طرح‌های توجیهی فنی و اقتصادی برای کارآفرینی تولیدی در سراسر ایران
ویدیو‌ها
مطالب برگزیده
دستگاه پرکردن مایعات غلیظ
مایعات در طبیعت از نوع چگالی و ویسکوزیته با هم تفاوت دارند و بدلیل همین تفاوت دستگاه پرکن های متفاوتی دارند. دستگاه پرکن مایعات غلیظ از دستگاه یا ماشین آلات پرکن جهت پرکن و بسته بندی مایعات غلیظ با چگالی و ویسکوزیته بالا می باشد
دستگاه پرکردن مایعات رقیق
دو نوع مایعات رقیق و غلیظ در طبیعت موجود است.مایعات رقیق ویسکوزیته پایین و مایعات غلیظ ویسکوزیته بالا دارند. دستگاه پرکن مایعات رقیق با استفاده از نیروی جاذبه و وزن محصولات عملیات پرکن و بسته بندی را انجام می دهد.
سؤالات متداول پرکن مایعات
دستگاه پرکن مایعات در دو نوع دستگاه پرکن مایعات رقیق و غلیظ وجود دارد. در این زمینه سؤالات متداول پرکن مایعات برای عموم است؛ که در اینجا به آنها پاسخ داده شده است.

دیدن همه ی مطالب
تجربه مشتریان
تجربه مشتریان

با تشکر از مجموعه ای جی، دستگاه ارده ساز خریداری شده برای شرکت کاله با دارا بودن تمامی استانداردهای لازم، موجبات رضایت کارکنان و مشتریان این مجموعه را به دنبال داشت.

خانم بهرامی (کاله)
مسئول تحقیقات توسعه سولیکو کاله

استفاده از دستگاه ارده‌ساز و دستگاه جت پرینتر ای جی زمینه‌ساز تجربه‌ی موفق و همکاری رضایت‌بخش برند سن ایچ با این مجموعه شد. به امید همکاری بیشتر با این مجموعه موفق و درخشان.

آقای اخوان و خانم قلاوند (سن ایچ)
مسئول تحقیقات توسعه

با راهنمایی کارشناسان فروش مجموعه ای جی، دستگاه پر کن ساشه خریداری شد که از کیفیت و قدرت مناسبی برخوردار است.


آقای سلامت‌زاده (دکتر سلامت)
مدیر عامل

با خرید دو دستگاه‌ دوخت تیوپ و دستگاه پر کن مواد آرایشی بهداشتی ای جی برای کسب و کارم توانستم به بهبود روند تولید محصولات و کسب رضایت مشتریان دست پیدا کنم. با تشکر از راهنمایی کارشناسان بخش‌های مربوطه که با صبر و حوصله و توضیحات دقیق، من را در این امر کمک کردند.


خانم حیدری

طی مقایسه مدل‌ها و برندهای مختف موجود در بازار، تصمیم به خرید دستگاه در بند از کمپانی ای جی گرفتیم. این دستگاه با کیفیت و دوام بالا، ما را در راستای هدف مهم تولید محصول با کیفیت کمک کرده است.


شرکت داروسازی ابوریحان

مهم‌ترین عامل رضایت من ازکمپانی ای جی، صداقت و پشتیبانی دلسوزانه بعد از فروش محصولات است. پس از ماه‌ها استفاده از دو دستگاه‌ ارده‌ساز و دستگاه پر کن بسته‌بندی ساشه، خرید و استفاده از این دو محصول را به همکاران خود پیشنهاد می‌کنم.


محمدی
نیاز به مشاوره رایگان دارید؟
شنبه‌ تا پنج‌شنبه ۱۰ صبح تا ۱۷ پاسخگوی شما هستیم.
مشتریان برگزیده

دفتر مرکزی (تهران)
ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک
شعبه اصفهان
اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲