مقالات

همه چیز درباره ساختار دستگاه تقطیر

بهتر است در ابتدا مطالبی در مورد آشنایی بیشتر شما با دستگاه های تقطیر و کاربردهای آن در زمینه های مختلف و نیز اینکه جهت جداسازی چه موادی از این نمونه دستگاه‌های مختلف استفاده می ‌شود، خدمت شما همراهان گرامی ارائه دهیم. سپس در ادامه در مورد روش کار دستگاه و اینکه چه چیزهایی را جداسازی می کند و همچنین اشاره به مدل‌ها و انواع مختلف دستگاه تقطیر می پردازیم.

ادامه مطلب

دستگاه cnc چیست؟

دستورات توسط سیستم کامپیوتری دستگاه cnc به ابزارهای برش انتقال می ‌یابد و اجرا می‌ شود. کدهای کامپیوتری که به دستگاه داده می شوند، قطعات مختلف را بدون نیاز به نیروی انسانی با دقت و ظرافت برش می زنند. این دستگاه حتی زمانی که نیاز است برش هایی را در جهت های مختلف ایجاد کند، بسیار عالی عمل می کند.

ادامه مطلب

معرفی دستگاه درب بند حلب

دستگاه دربند حلب که به نام والس قوطی هم نامیده می شود، جهت دربندی قوطی های گرد، چند ضلعی چهار گوش، پنج گوش، شش گوش و... بسیار کاربردی می باشد. دربند حلب قابلیت استفاده در صنایع لبنیات، خیارشور، رب گوجه فرنگی، روغن نباتی و... را دارد. برخی از تولیدکنندگان جهت بسته بندی محصولات تولیدی خود با توجه به نوع محصول خود از قوطی های حلبی استفاده می کنند.

ادامه مطلب

همه چیز درباره دستگاه گلاب گیری و تقطیر

تهیه و خرید دستگاه مورد نظر فرآیند ساده می باشد، در صورتی که شما اطلاعات کافی در مورد انواع دستگاه ها را داشته باشید. بر عکس در صورت عدم اطلاعات کافی به امری پیچیده و مشکل تبدیل خواهد شد.

ادامه مطلب

انواع روش های بسته شدن درب ها

از دستگاه دربند قوطی فلزی و حلب جهت پوشاندن قوطی های فلزی رب گوجه فرنگی، رب انار، کنسرو ماهی، لوبیا و قارچ، بادمجان، خاویار، انواع کمپوت های میوه و خورش ها استفاده می کنند.

ادامه مطلب

دستگاه پرکن مایعات برای مایعات گازدار

دستگاه های پرکن قوطی نوشابه در دو مدل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک به بازار عرضه شده است. مدل تمام اتوماتیک این دستگاه قادر است بدون حضور و دخالت نیروی انسانی به آسانی فرایند بسته ‌بندی را به انجام رساند. مدل نیمه اتوماتیک دستگاه که به نام دستی هم شهرت دارد، به حضور حداقل یک نیروی انسانی جهت بسته بندی نیاز دارد.

ادامه مطلب

انواع مکانیزم پرکردن در پرکن مایعات رقیق

از این سیستم نیز بیشتر جهت پر کردن مایعات با میزان ویسکوزیته پایین که حالت رقیق دارند، استفاده می شود. در این سیستم از نیروی گرانش و فشار خود مایع به منظور پر کردن و تزریق استفاده می کنند.

ادامه مطلب

با چند نمونه دستگاه پاکت پرکن مواد پودری آشنا شوید

دستگاه های پاکت پرکن در دو مدل عمده تقسیم می شوند که البته به نوع کاربرد و نوع محصولی که در قسمت خروجی بسته بندی می کند، بستگی دارد. در صنایع به دستگاه کیسه پرکن Open Mouth Bag Packer می گویند که نوعی ماشین است که از طریق دهانه بازی که در زیر آن قرار دارد، محصول را بسته بندی می نماید.

ادامه مطلب

استفاده از غذاساز برای آسیاب

خانم های خانه دار که بیشتر وقت خود را در آشپزخانه و آشپزی مشغول هستند، می دانند که آسیاب ها دست راست آنها به حساب می آیند. مدت زیادی است که آسیاب ها جای خود را بین خانواده‌ها باز کرده اند که در مدل های مختلف دستی و برقی تولید شده است. تا هر کس بنا بر نیاز و توان مالی خود اقدام به خرید آن کند و فرآیند خرد کردن و آماده نمودن مواد اولیه به راحتی انجام دهد.

ادامه مطلب

دستگاه مناسب مایعات اسیدی

برای این که بتوانید در زمینه فروش موفق عمل کنید و میزان مناسبی فروش داشته باشید، باید چندین مورد را مد نظر داشته باشید. یکی از این موارد مهم قیمت دستگاه پرکن است. قیمت دستگاه پرکن مایعات اسیدی بر میزان فروش محصول تاثیر مستقیمی دارد. این نوع دستگاه پرکن مایعات به دو شکل تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک طراحی و تولید شده است.

ادامه مطلب
دفتر مرکزی (تهران)
ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک
شعبه اصفهان
اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲