مقالات

بهترین دستگاه پاک سازی پوست

مراقبت و جوان سازی پوست با دستگاه های پاکسازی و لیفت AG شما را در مسیر درست محافظت از سلامت پوست قرار میدهد

ادامه مطلب

معرفی 7 دستگاه تقطیر برای گلاب گیری

انواع دستگاه تقطیر برای گلاب گیری شامل دستگاه عرق گیری گازی، دستگاه تقطیر برقی آنالوگ و دستگاه تقطیر برقی با برج رفلاکس می باشد.

ادامه مطلب

چگونه غبغب را از بین ببریم؟

برای رفع غبغب و افزایش حالت کشسانی پوست کافی است صورت و چانه خود را روزانه به مدت ۲ دقیقه با دستگاه جوانسازی و لیفت صورت و رفع غبغب AG-P-D3 ماساژ دهید

ادامه مطلب

از دستگاه درب بند پت دستی و بطری دستی در کجا استفاده کنیم؟

با استفاده از دستگاه درب بند پت دستی و بطری دستی می توانید انواع بطری هایی از جنس پت مانند بطری های آب معدنی، بطری های شیشه‌ ای و پلاستیکی، درب قوطی های فلزی را درب گذاری کنید

ادامه مطلب

فواید آب مقطر برای شما

آب مقطر در پزشکی، برای استفاده در تزریقات جهت حل نمودن داروی تزریقی کاربرد دارد که به عنوان آب مقطر تزریقی شناخته می شود.

ادامه مطلب

نکات مهم درباره دستگاه وکیوم خانگی

قبل از آنکه دستگاه وکیوم بسته بندی وارد صنعت بسته بندی مواد غذایی شود از آن بیشتر در زمینه بسته بندی محصولات دیگر استفاده می کردند. پس از مطرح شدن ایده استفاده از دستگاه وکیوم همراه با بعضی از گازهای خنثی مانند نیتروژن در صنعت بسته بندی مواد غذایی، از کاربردهای گسترده این مدل دستگاه استفاده می شود.

ادامه مطلب

همه چیز درباره بسته بندی چای

این دستگاه های بسته بندی چای بنا بر انتخاب مشتری در اندازه های متفاوت و نیز مدل های مختلف رومیزی، ایستاده، صندوقی، کابینتی، تونلی و... طراحی و تولید می شوند. همچنین دستگاه بسته بندی چای کیسه ای انواع چای نپتون و دمنوش های گیاهی را با سرعت ۵۰ الی ۶۰ عدد در دقیقه بسته بندی می کند.

ادامه مطلب

صفر تا صد راه اندازی و کسب درآمد از کارگاه بسته بندی خشکبار

باید به این نکته توجه داشت که بسته بندی مناسب انواع خشکبار در حفظ خواص آن نقش بسزایی ایفا می‌کند و باعث جذب مشتریان به سمت خود می شود و در ضمن جابجایی محصولات بسته بندی شده راحت تر می باشد.

ادامه مطلب

دستگاه پرکن بر اساس سطح یا حجم بهتر است؟

در بیانی ساده دستگاه پرکن را اینگونه می توان معرفی کرد که جهت پرکردن حجم معینی از مواد درون بسته بندی های مختلف کاربرد دارد. در صنایع تولیدی گوناگون از قبیل صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، آرایشی نیاز به وجود دستگاه پرکن احساس می شود. چون با وجود این دستگاه سرعت فرآیند تولید محصولات مختلف و نیز کیفیت بسته بندی آنها بسیار بالا می رود.

ادامه مطلب

همه چیز درباره ساختار دستگاه تقطیر

بهتر است در ابتدا مطالبی در مورد آشنایی بیشتر شما با دستگاه های تقطیر و کاربردهای آن در زمینه های مختلف و نیز اینکه جهت جداسازی چه موادی از این نمونه دستگاه‌های مختلف استفاده می ‌شود، خدمت شما همراهان گرامی ارائه دهیم. سپس در ادامه در مورد روش کار دستگاه و اینکه چه چیزهایی را جداسازی می کند و همچنین اشاره به مدل‌ها و انواع مختلف دستگاه تقطیر می پردازیم.

ادامه مطلب
شعبه تهران
ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک
شعبه اصفهان
اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲