دسته بندی دستگاه پرکن بسته بندی (ساشه)

دستگاه پرکن بر اساس سطح یا حجم بهتر است؟

در بیانی ساده دستگاه پرکن را اینگونه می توان معرفی کرد که جهت پرکردن حجم معینی از مواد درون بسته بندی های مختلف کاربرد دارد. در صنایع تولیدی گوناگون از قبیل صنایع غذایی، دارویی، بهداشتی، آرایشی نیاز به وجود دستگاه پرکن احساس می شود. چون با وجود این دستگاه سرعت فرآیند تولید محصولات مختلف و نیز کیفیت بسته بندی آنها بسیار بالا می رود.

ادامه مطلب

همه چیز درباره بسته بندی چای

این دستگاه های بسته بندی چای بنا بر انتخاب مشتری در اندازه های متفاوت و نیز مدل های مختلف رومیزی، ایستاده، صندوقی، کابینتی، تونلی و... طراحی و تولید می شوند. همچنین دستگاه بسته بندی چای کیسه ای انواع چای نپتون و دمنوش های گیاهی را با سرعت ۵۰ الی ۶۰ عدد در دقیقه بسته بندی می کند.

ادامه مطلب

صنعت بسته بندی و انواع ماشین آن ها چقدر مهم هست؟

بسته بندی یک سیستم هماهنگ تهیه کالا می باشد که در طی مراحل حمل و نقل انبارداری، فروش و استفاده نهایی کاربرد دارد. دستگاه بسته بندی جزء ماشین آلات فعال صنایع مختلف می باشد که بسته بندی انواع محصولات و قطعات از طریق این دستگاه انجام می شود.

ادامه مطلب

دستگاه پرکن بسته بندی چیست؟

تولیدکنندگان در صنایع مختلف غذایی، دارویی آرایشی، بهداشتی، شیمیایی، کشاورزی و... جهت بسته بندی محصولات خود و ارائه آن به بازار از دستگاه پرکن بسته بندی استفاده می کنند.

ادامه مطلب

معرفی انواع ساشه

دستگاه ساشه در مصارف دارویی، صنایع غذایی، آرایشی بهداشتی و کشاورزی کاربرد فراوان دارد

ادامه مطلب

دستگاه ساشه زنی چیست؟

اغلب محصولاتی که در منازل، فست‌فودها، قنادی ها، داروخانه ها، فروشگاه ها و... موجود هستند، توسط دستگاه ساشه زنی بسته بندی می شوند.

ادامه مطلب

صفر تا صد راه اندازی و کسب درآمد از کارگاه بسته بندی خشکبار

باید به این نکته توجه داشت که بسته بندی مناسب انواع خشکبار در حفظ خواص آن نقش بسزایی ایفا می‌کند و باعث جذب مشتریان به سمت خود می شود و در ضمن جابجایی محصولات بسته بندی شده راحت تر می باشد.

ادامه مطلب

نکات مهم درباره دستگاه بسته بندی حبوبات

حبوبات از جمله مواد غذایی پر مصرف در تمام دنیا به شمار می آید که هم به صورت فله ای و هم به صورت بسته بندی شده جهت فروش به بازار عرضه شده اند. اکثریت مردم برای اطمینان از سلامت و کیفیت حبوبات بیشتر تمایل دارند حبوبات را به صورت بسته بندی که مطابق با استاندارد باشد، خریداری نمایند.

ادامه مطلب

معرفی بهترین دستگاه های پرکن حجمی

دستگاه پرکن دستگاهی است که جهت پر کردن و بسته بندی انواع محصولات از آن استفاده می‌شود و قابلیت پر کردن در انواع ظروف مانند بطری، شیشه، قوطی، سلفون، جعبه و... را با توجه به نیاز مشتری دارد. این دستگاه محصول مورد نظر را بر اساس وزن تنظیم شده به راحتی داخل ظروف پر می‌کند و در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد.

ادامه مطلب

صفر تا صد داشتن بسته بندی مدرن

شاید در گذشته بسته بندی تنها به عنوان ابزاری جهت محافظت و نگهداری از کالا به کار می رفته ولی امروزه دید ها نسبت به بسته بندی فرق دارد و هدف چیزی فراتر از محافظت کلا به شمار می‌آید. به همین خاطر است که انواع بسته بندی های مختلف با طراحی جذاب و خلاقانه در بازار موجود می باشد.

ادامه مطلب

عملکرد دستگاه پرکن بسته بندی چگونه است؟

اگر قصد خرید دستگاه پرکن بسته‌بندی برای کسب و کار خود را دارید، در ابتدا باید نوع مواد مورد نظر و محصولتان را مشخص کنید. چرا که عملکرد این دستگاه‌ها بسته به اینکه قصد بسته‌بندی چه چیزی را داشته باشید متفاوت است. مثلاً برای بسته‌بندی مایعات، از دستگاهی متفاوت با دستگاه بسته‌بندی حبوبات و یا پودر استفاده می‌شود. همین‌طور وزن، حجم، جنس بسته‌بندی، تنوع و تعداد محصولاتی که بطور روزانه پر و بسته‌بندی می‌کنید از عوامل تعیین‌کننده برای انتخاب دستگاه مناسب می‌باشند.

ادامه مطلب

دستگاه پرکن بسته بندی قهوه

یکی از بسته بندی های مورد پسند مصرف‌کنندگان، بسته بندی قهوه و نسکافه با دستگاه ساشه است. جهت بسته بندی قهوه توسط دستگاه ساشه باید از نوع پودری دستگاه استفاده کنید.

ادامه مطلب
شعبه تهران
ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک
شعبه اصفهان
اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲