دسته بندی دستگاه خامه گیر

چطور یک کارگاه دستگاه خامه گیر راه بندازم؟

در روش دیگری مقداری یخ داخل ظرف شیر می ریختند و پس از گذشت 12 ساعت چربی شیر روی سطح آن جمع می شد. این روش نیز مناسب استفاده در منزل است ولی تمام چربی شیر را نمی توان با این روش جدا کرد. استفاده از مخلوط کن یا همزن هم روشی برای جداسازی خامه از شیر است. کافی است مقداری کره حیوانی را گرم کنید تا آب شود و آن را داخل شیر بریزید. سپس آن را هم بزنید و ظرف شیر را روی حرارت ملایم قرار دهید.

ادامه مطلب

دستگاه خامه گیر دستی یا صنعتی

بهترین روش برای تهیه خامه، استفاده از دستگاه خامه گیر است. با استفاده از این دستگاه می توانید در کوتاه ترین زمان به راحتی فوم خامه تهیه کنید. دستگاه خامه گیر یکی از مهمترین تجهیزات قنادی است که داشتن آن برای تمام شیرینی پزی ها و کافی شاپ ها ضروری به نظر می رسد.

ادامه مطلب

دستگاه خامه گیر چیست و چطور کار می کند؟

دستگاه خامه گیر در ابعاد کوچک جهت استفاده در منزل و برای ایجاد کسب و کار جدید عملکرد مناسبی دارد و نوع بزرگتر آن برای استفاده در فروشگاه ها و کارخانه جات جهت تولید انبوه مواد لبنی کاربرد دارد. جنس بدنه دستگاه خامه گیر از استیل ضد زنگ می باشد تا در برابر رطوبت و مواد مایع مقاوم باشد و دچار زنگ زدگی نشود. جنس مخزن دستگاه خامه گیر از پلاستیک شفاف تهیه شده تا درون مخزن به راحتی قابل مشاهده باشد و بتوان مقدار شیر را کنترل کرد. تمیز کردن دستگاه خانگی به سادگی و سریع قابل انجام است.

ادامه مطلب
شعبه تهران
ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک
شعبه اصفهان
اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲