معرفی دستگاه درب بند حلب

سه شنبه 06 اردیبهشت 1401

 معرفی دستگاه درب بند حلب

دستگاه دربند حلب که به نام والس قوطی هم نامیده می شود، جهت دربندی قوطی های گرد، چند ضلعی چهار گوش، پنج گوش، شش گوش و. بسیار کاربردی می باشد. دربند حلب قابلیت استفاده در صنایع لبنیات، خیارشور، رب گوجه فرنگی، روغن نباتی و. را دارد. برخی از تولیدکنندگان جهت بسته بندی محصولات تولیدی خود با توجه به نوع محصول خود از قوطی های حلبی استفاده می کنند.

 دستگاه دربند حلب

 در این شرایط هنگامی که نیاز است درب این ظروف بسته و پلمپ شود، نیاز به دستگاه خاصی احساس می شود، که همان دربند حلب است.


محصولات مرتبط

 کاربرد دستگاه دربند حلب

 برای بسته شدن درب تمام قوطی های حلبی که در بازار موجود است و مشاهده و خریداری می‌شوند، از این مدل دستگاه دربند استفاده می شود. تولیدکنندگان برای ساخت این دستگاه از با کیفیت ترین لوازم استفاده کرده اند تا بتوانند دستگاهی تولید نمایند که برای مشتریان خود بسیار کاربردی باشد.

 این دستگاه هم مانند دیگر دستگاه های دربند در سه نوع تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی تولید شده است. انتخاب نوع مناسب دستگاه به عواملی همچون بازده محصول خروجی از خط تولید که در زمان مشخص، نیاز به بسته شدن دارند و نیز به میزان بودجه و هزینه فراهم شده و میزان ارتباط و دخالت اپراتور در فرایند بسته‌بندی بستگی دارد. کاربرد دستگاه دربند

 پس از دستگاه پرکن، نوبت به پلمپ و درب گذاری ظروف بسته بندی می رسد که معمولاً جزء مراحل پایانی محسوب می‌شود. این دستگاه با توجه به نوع محصول بسته‌بندی شده و نوع درب که به چه صورت خواهد بود، متفاوت عمل می‌کند. در کل به این صورت می‌توان بیان کرد که برای هر یک از کاربردهای زیر از دستگاه دربندی خاص و متفاوتی استفاده می‌شود.

·       دربند بطری نوشابه

·        دربند قوطی رب گوجه فرنگی

·        دربند ظروف بسته بندی عسل

·        دربند بطری آب معدنی

·        دربند ظروف کنسروی

·        دربند شیشه لاک

·        دربند ظروف مواد شوینده

·        دربندظروف روغن ماشین

·        دربند حشره کش ها

 انواع دستگاه دربند حلب

 دستگاه دربند حلب اتوماتیک: تولید کنندگان و سازندگان دستگاه بسته بندی حلب یا دربند حلب پس از برآوردهایی که از نیازهای جامعه صنعتی به خصوص در بخش بسته بندی به عمل آوردند، در نتیجه به فکر تولید دربند حلب که به دانش سطحی بالاتری نیاز داشت، یعنی همان دستگاه دربند حلب اتوماتیک افتادند.

 وقتی یک کارخانه‌ای با حجم زیادی از بسته ها و ظروف بسته بندی سر و کار داشته باشد، نیاز به دستگاهی دارد که فرایند بسته‌بندی و دربندی را به سرعت انجام دهد. در چنین شرایطی انتخاب دستگاه دربند حلب اتوماتیک گزینه بسیار مناسبی به حساب می آید.

 با این حساب تیراژ و تعداد محصولی که باید به شکل کامل شده از خط تولید خارج شود، گزینه تاثیرگذاری بر انتخاب نوع سطح مکانیزه دستگاه به شمار می آید. از مزیت های استفاده از این مدل دستگاه به موارد زیر می توان اشاره داشت.

·       سرعت بیشتر

·       عدم نیاز به نیروی انسانی زیاد

·       بهره وری و عملکرد بهتر

·       رعایت بهداشت در سطح بسیار بالا

·       افزایش میزان دقت و کاهش درصد خطا

دستگاه درب حلب نیمه اتوماتیک: دستگاه دربند اتوماتیک از دو بخش دربند و میز تنظیم یا ثابت کننده تشکیل شده است. میز ثابت کننده دستگاه دربند طوری طراحی شده است که برای قرار دادن حلب در سایزها و ارتفاع های مختلف قابل تنظیم باشد. در مدل های دستگاه دربند حلب دستی اپراتور جهت بستن درب حلب باید دقت بسیاری کند. ولی در مدل نیمه اتوماتیک دستگاه نیاز به مهارت خاصی نمی باشد.

دستگاه درب حلب نیمه اتوماتیک

 دستگاه درب بند حلب دستی: از این مدل دستگاه دربند بیشتر در کارگاه‌های کوچک بسته‌بندی که هزینه تامین ماشین آلات و تجهیزات در حد مشخصی می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. با به کارگیری این دستگاه می توانید همواره تولید و بسته بندی محصولات را به سادگی انجام دهید.

 روی این دستگاه دربند هد مخصوص درب ظرف قرار دارد که تنها توسط باد و یک نیروی انسانی، کار درب بندی را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. لازم به ذکر است که با این دستگاه می توانید به راحتی قوطی های فلزی، بطری، درب های شیشه ای و پلاستیکی نوشیدنی هایی از قبیل آب معدنی، نوشابه و انواع شربت ها را درب گذاری کنید. به همین خاطر به این دستگاه دستگاه درب بند قوطی فلزی هم گفته می‌شود.

 دربند حلب دستی همانطور که از اسمش مشخص است فرایند بسته بندی و درب گذاری حلب و ظروف محصولات مختلف را با کمک نیروی انسانی انجام می دهد. روش کار دستگاه به این شکل است که در ابتدا باید هد مخصوص درب حلب روی دستگاه نصب شود. پس از آن اپراتور به صورت پنوماتیک عملیات درب گذاری را کامل می‌کند.

 ویژگی‌ها و مزیت‌های دستگاه دربند حلب دستی

1.    از دستگاه دربند حلب، جهت دربندی قوطی های چهارگوش و گرد استفاده می شود.

2.     جنس قطعات به کار برده شده در این مدل دستگاه دربند از فولادهای آلیاژی ریخته گری نشکن چدن می باشد.

3.     از این دستگاه دربند اغلب در کارخانه ها و صنایع روغن قوطی سازی و نیز بعضی اوقات در کارخانه های لبنی و صنایع غذایی همچون خیارشور، رب، کنسرو قارچ و. مورد استفاده قرار می گیرد.

4.     کاربرد این دستگاه در زمینه اتصال بدنه فلنج شده به سر و کف قوطی می باشد.

5.     این دستگاه مجهز به تابلوی برق استاندارد می باشد و همچنین دارای سیستم سیم کشی ارت جهت حفاظت افراد و دستگاه می باشد.

6.     مجهز به گیربکس تک سرعت می باشد.

7.     قطعات و بدنه دستگاه دربند از استیل تهیه شده است.

8.     دستگاه دارای یک دست آزاد با قرقره فولادی می باشد.

9.     دستگاه قابلیت نصب شماره انداز جهت شمارش حلب های درب گذاری شده و نیز صفحه لمسی تمام رنگی و سیستم اعلام خطای دو طرفه می باشد.

10.                    تعداد هدهای دستگاه با توجه به نیاز کاربر از یک هد شروع می شود.

11.                    دارای سیستم plc و hmi می باشد.

12.                    جنس پایه های این مدل دستگاه از آهن تهیه شده است.

13.                    با استفاده از این دستگاه بستن درب حلب ها بدون هوا و کج شدن درب ها انجام می شود.

14.                    قابلیت استفاده از برق شهری تک فاز یا ۲۲۰ ولت و سه فاز یا ۳۲۰ ولت بنابر درخواست مشتری را دارد.

 فروش انواع دستگاه دربند حلب

 انواع دستگاه دربند حلب با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت به صورت مستقیم توسط مراکز فروش اینترنتی انجام می شود. این مدل دستگاه دربند به خاطر این که دارای ظرفیت بالا و ابعاد استانداردی می باشد.

همین عامل باعث شده دستگاه مورد رضایت و پسند بسیاری از مصرف کنندگان قرار بگیرد. تولید کنندگان، محصولات خود را هم به شکل مستقیم و هم به شکل اینترنتی به فروش می رسانند. این دستگاه ها دارای ضمانت نامه و خدمات پس از فروش مطلوبی می باشند.

 قیمت انواع دستگاه درب بند حلب

 دستگاه دربندی بر اساس تعداد هد و نوع دستگاه مانند اتوماتیک یا دستی، دارای قیمت های متفاوتی در بازار می باشد. از قوطی های حلب جهت بسته بندی پنیر، روغن جامد و انواع کنسرو ها و دیگر محصولات مشابه استفاده می‌ شود. که ابعاد و سایز آن با توجه به نیاز کاربر قابل تغییر می باشد.

 در شرایطی که درب این ظروف را نمی ‌توان با دست و به راحتی محکم کرد، به همین علت نیاز به دستگاهی خاص جهت درب بندی، بیشتر احساس می شود. همین نیاز افراد به انواع مختلف دستگاه دربند باعث شده تا دستگاه با افزایش درخواست مواجه شود و فروش بیشتری داشته باشد.

قیمت فروش دربند حلب با توجه به برند و مشخصات فنی متفاوت می باشد. از عواملی که بر قیمت فروش دربند تاثیر می گذارد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

·       میزان کیفیت

·       نوع مواد

·       تجهیزات و قطعات فروش دستگاه که از استانداردهای جهانی برخوردار باشند

·       روتاری یا خطی بودن دستگاه

·        تعداد هد به کار رفته برای بستن درب ها

·       قیمت قوطی فلزی کنسرو

موارد ذکر شده هر کدام به طور مجزا در میزان هزینه تهیه و خرید دربند حلب تاثیر گذار است. دستگاه دربند قوطی فلزی قابلیت درب گذاری محصولاتی با ظروف گرد از قبیل انواع کنسرت های گوشتی و غیر گوشتی، کمپوت ها، خیارشور، زیتون، آبمیوه، انواع روغن خوراکی و صنعتی و محصولات صنایع شیمیایی را دارد.

 قیمت دستگاه پلمپ درب قوطی فلزی نیز با توجه به نوع کاربرد و برند دستگاه متغیر می باشد. کاربرد دستگاه پرس حلب خیارشور در صنایع لبنیات، تولید رب گوجه فرنگی، خیارشور، روغن نباتی و. می باشد.

 دستگاه والس یا دستگاه دربند حلب، جهت دربندی قوطی های چند ضلعی و گرد مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت دستگاه پرس حلب خیارشور و قیمت دستگاه دربند قوطی به عواملی مانند نوع محصول و مشخصات فنی دستگاه بستگی دارد.

 جهت دریافت لیست قیمت دستگاه های مختلف دربند حلب و دستگاه پرس حلب و دیگر دستگاه‌های مشابه با کارشناسان فنی و فروش شرکت ای جی به آدرس  ag777در تماس باشیدT تا بتوانید نمونه مناسب دستگاه را انتخاب و خریداری نمایید و در ضمن مشاوره رایگان هم دریافت نمایید.

شعبه تهران
ﺻﺎدﻗﯿﻪ ،ﺑﻠﻮار آﯾﺖ اﻟﻠﻪ ﮐﺎﺷﺎﻧﯽ رو ﺑﻪ روی ﻣﺴﺠﺪ ﻧﻈﺎم ﻣﺎﻓﯽ، ﺳﺎﺧﺘﻤﺎن اﺗﺮک
شعبه اصفهان
اصفهان، فلکه ارتش خیابان وحید قبل از چهارراه امام‌زاده محسن، کوچه شماره ۲۳ پلاک ۶۲۲